3 Nisan 2019 Çarşamba

Panik Atak Hastalığından Nasıl Kurtuldum

Panik Atak rahatsızliğina yakalananlarin sayisin her gecen gun artmakta.

Ben de uzunca bir zaman Panik Atak hastalığı ile savaştım. Zira doğru hekimi ve uzmanı bulmak oldukça zamanımı aldı. Şimdi ise çözüme ulaşmak daha kolay. Çeşitli psikoterapi yöntemleri ve uygun ilaç seçimi , altta yatan fiziksel hastalıkların tedavisi ile çok yönlü ele alınabiliyor artık. Ve doktorlar da daha bilinçli. Eskiden direk psikiyatriste gönderirler , ilaç verirlerdi. Şimdi öyle değil bütüncül bakış açısı var artık:


Panik Atak tedavi edilebilen daha dogr
u bir tabirle ve bana göre kontrol altina alinabilen, dogru tedavi ve terapiyle kurtulabileceginiz bir hastalik.


Bu videomuzda Panik Atak hastaligindan nasil kurtuldum, EMDR terapisi nasil ise yaradı, hasta yakinlari nasil davranmali gibi bircok konuyu ele aldik.


Öncelikle mutlaka fiziksel problemleriniz var mi bunu bir doktorla arastirin. Yani Tiroid, Seker, Vitamin Mineral eksikligi , kansizlik vs gibi rahatsizliklar varsa mutlaka bunlarin tedavisini olun. Bu arada bu sorunlari cozumlerken ayni zamanda Psikiyatri hekimlerinden ve uzman klinik psikologlardan mutlaka yardim alin. 👍Bu da bir hastalik en nihayetinde. Nasil bir seker hastasi disaridan ilac almak zorundaysa, panik atak hastasi da doktorlarin uygun gorecegi tedavi isiginda ilaclarini kullanmali, eğer ilaç tedavisi uygun görüldüyse, terapi alabiliyorsa almalı ve asla doktora danismadan ilaclarini birakmamalidir.Saglikli beslenme, yuruyus ve bol su icmek oldukca fayda saglayacaktir. Mesguliyet ise çok çok onemli.Sorulariniz olursa yorum birakabilirsiniz.


Sağlıklı , keyifli ve mutlu günler herkese ...💕


8 yorum:

 1. Yeni bloğum açıldı ve açılışa özel bir çekiliş düzenledim beklerim Sevgiler :)

  www.gulsahworld.com

  YanıtlayınSil
 2. Geçmiş olsun. Aydınlatıcı bilgiler için teşekkürler.

  YanıtlayınSil
 3. Çok geçmiş olsun
  Doğru hekim doğru tanı ve doğru tedavi

  YanıtlayınSil
 4. Geçmiş olsun canım. Yt kanalını takibe aldım. Oraya da uğrayıp izleyeceğim inşallah.

  YanıtlayınSil